Sursa in comutatie DC-DC MEAN WELL SD-350B-12
Sursa de tensiune MEAN WELL in comutatie DC-DC in carcasa metalica Vin: 19-36 VDC, Vout: 12 VDC, P: 350W (0-27.5 A ), 215 x 115 x 50 mm (L x W x H)